Survivor’da sürpriz veda! Elenen yarışmacı belli oldu: Düello öncesi tartışma çıktı

Survivor’da eleme potasında yarışmacılar düello alanına gelirken Nagihan Karadere, takım arkadaşı Sercan’a, “Ezip geçeceksin, ezip. Silindir gibi patates edeceksin” dedi. Sercan Yıldırım’ın ilk turda rakibi olan Hakan Hatipoğlu duyduklarına daha fazla dayanamayarak tepki gösterdi.

Hakan, Nagihan’ı pislik yapmakla suçladı. Nagihan da mavi takımdan bazı yarışmacıların ona daha yarış başlamadan yaptığını öne sürerek konuşmanı onlara yap dedi. İkili arasında başlayıp daha sonra Furkan Kızılay’ın da istemeden dahil olduğu tartışma Murat Ceylan’ın araya girmesiyle son buldu.

Murat Ceylan düello öncesi yarışmacılara duygu ve düşüncelerini sordu. Yarışmacıyla sırayla cevapladı.

‘İYİ KONSANTREYİM’

Yasin Obuz, “Açık konuşayım hiç kendimi salmak istemiyorum. İyi konsantreyim. Kafa olarak hazırım. Bir de şöyle bir durum var; ben genelde arkadaşlarıma parkura gidip gelirim düellolarda, bir atış atmadığım kalmıştı. Bugün de aradaki fark bence o atışı atacak olmam. O yüzden stresli değilim, tamamıyla konsantreyim. Kısmetimizde ne varsa onu göreceğiz” dedi.

‘BU BENİM 5. DÜELLOM’

Hakan Hatipoğlu, ” 3 arkadaşıma da başarılar diliyorum. Dürüstçe, centilmence, birbirimize saygı duyduğumuz, aşırı rencide etmediğimiz bir oyun olsun, ilk olarak bunu söyleyeyim. İkincisi, tekrar söylüyorum ben buraya Aralık ayında savaşmaya geldim. Bu benim 5. düellom ve hiçbir zaman yatarak şampiyon olmayacağımı da burada ispatlayacağım. Çünkü yatarak şampiyon olunmaz. Çıkıcaksın aslan gibi oynayacaksın. Ben bugün de savaşacağım eğer kaderimde yazılıysa kalmak, kalacağım. Kalamazsam da gideceğim. Ben elimden geleni yaptığım sürece de buradan başım dik bir şekilde gideceğim. Kimsenin dediği gibi burada üç tane yarışmacının içinden geçmeye de gelmedim. Kim kazanırsa da gideceğim elini sıkacağım ve elenirsem de hayatıma devam edeceğim. Hepsi aslan gibi yarışmacılar, tabii ki Yasin ve Yaman’dan yana gönlüm ama ikisinden biri finale kalacak. Umarım hakkımızda hayırlısı olur. Bizden giden olmaz.” ifadelerine yer verdi.

‘BİRLEŞMEYİ GÖRMEK ÇOK İSTİYORUM’

Yaman Keleş, “Uzun zamandır hiç bu duyguyu tatmamıştım, yine geldim mekana. Buraya gelene kadar bir heyecanlıydım, stresliydim ama şu an yine eski modumdayım keyifliyim. Şu an rakibim Yasin ve aynı zamanda da çok sevdiğim bir abim. Üç buçuk aydır burada birlikte yedik içtik ve her şeyi de birlikte yaptık. Üzgünüm biraz da ama buradayız ve yenmem lazım. Birleşmeyi çok görmek istiyorum. Elimden gelen mücadeleyi burada vermek istiyorum ve umarım hakeden burada olur.” dedi.

‘HAVAYA GİRMEMEM GEREKİYOR’

Sercan Yıldırım, “Düellolar artık çetin olmaya başladı. Hem isim hem de iki atış olmaya başladı ve daha heyecanlı olmaya başladı. Son düelloda ne yaptıysam aynısını yapmaya çalışacağım. Hem rehavete hem de havaya girmemem gerekiyor. Çünkü beni geri itebilir bu tarz durumlar. Bugün tek başımayım Kırmızı takımdan ama ben öyle bakmıyorum. Ben yine takım arkadaşlarımla burada mücadele edeceğim, onların desteği benim için çok önemli. Eminim son damlama kadar benim yanımda olacaklardır.” ifadelerine yer verdi.

DÜELLO

Düellonun ilk tur eşleşmelerinde Yasin Obuz’u 5-1’lik skorla yenen Yaman Keleş eleme potasından adını sildirdi. Hakan Hatipoğlu da, Sercan Yıldırım’a 5-4 kaybetti. Düellonun final eşleşmesi Hakan ve Yasin oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x